eu

W ubiegły wtorek, 5 marca, odbyło się spotkanie informacyjne - videokonferencja z Kamilem Jastrzębskim – przedstawicielem włoskiego partnera A Rocca z Sycylii, który szczegółowo odpowiedział na nurtujące pytania uczestników projektu Tecnica Siciliana.


Ponadto, przedstawiciel firmy EProject Consult Internacional, przedstawił dotychczasowe doświadczenie w tworzeniu i realizacji projektów finansowanych z funduszy Unii Europejskiej oraz zaprezentował przemysłową siłę miasta i potencjał gospodarczy miejscowości Barcellona Pozzo di Gotto, gdzie znajduje się siedziba firmy i jednocześnie miejsce praktyk zawodowych.

Pan Kamil opowiedział również o zaplanowanych wycieczkach, które będą się odbywać w niedzielę - dzień wolny od pracy. Uczestnicy projektu najprawdopodobniej będą mieli możliwość zobaczyć Etnę – czynny stratowulkan na wschodnim wybrzeżu Sycylii, Taorminę - jedno z najpiękniejszych miasteczek we Włoszech bądź też włoskie miasto kontrastów: Palermo!


Zatem będzie się działo! A wyjazd już za miesiąc!!


Serdeczne podziękowania za wsparcie dla Wojtka Nawrockiego, który zapewnił idealną jakość połączenia na platformie Zoom!:)

 

IMG 20240308 WA0000

LOGOTYP FERS RP UE