Szkolny Klub Szachowy nie zwalnia tempa. Nasi reprezentanci notują kolejne sukcesy. I tak, w Mistrzostwach Polski Online uczennica klasy 2GT Julia Nowak zajęła 31 miejsce, przy czym liczba zawodników przekroczyła 1500 osób.

W nocy z 24 na 25 października 2020r. reprezentanci Szkolnego Klubu Szachowego wzięli udział w XII Otwartym Nocnym Turnieju Szachowym O Puchar Burmistrza Strumienia. Walczyło w nim 22 zawodników, a naszą szkołę reprezentowało troje uczniów z klasy 2GT Julia Nowak (jedyna dziewczyna w turnieju), Patryk Piec i Ernest Bogdan oraz  Radosław Leśniak z klasy 2PT.

REGULAMIN UCZESTNICTWA W TURNIEJU SZACHOWEGO W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM COVID-19

II Puchar Dyrektora ZST (cz.1/3) i III Otwarty turniej szachowy

Dzisiejszy dzień w naszej szkole został zdominowany przez dwa turnieje szachowe, które zostały przeprowadzone równolegle na warsztacie szkolnym oraz w sali 34.

II Dyrektora