Od 20.09 do 6.12 będą trwać ligowe rozgrywki w dwóch grupach A i B

Data Czas Wydarzenie
poniedziałek, 20 września 2021 10:25 Runda 1
poniedziałek, 11 października 2021 10:25 Runda 2
poniedziałek, 18 października 2021 10:25 Runda 3
poniedziałek, 25 października 2021 10:25 Runda 4
poniedziałek, 15 listopada 2021 10:25 Runda 5
poniedziałek, 22 listopada 2021 10:25 Runda 6
poniedziałek, 29 listopada 2021 10:25 Runda 7
poniedziałek, 6 grudnia 2021 10:40 Runda 8
poniedziałek, 6 grudnia 2021 11:00 Runda 9

Runda 1 Dywizja A
# Nazwisko, Imię Runda 1 Nazwisko, Imię
1. Piec, Patryk + : - Szturc, Oskar
2. Skiba, Mateusz 1 : 0 Szalbót, Michał
3. Bogdan, Ernest 1 : 0 Ryszka, Robert
4. Leński, Kacper 1 : 0 Ramadan, Karim
5. Wałach, Jakub ½ : ½ Dołęgowski, Tomasz

Kojarzenie 2 rundy Dywizji A
# Nazwisko, Imię Runda 2 Nazwisko, Imię
1. Szturc, Oskar   Dołęgowski, Tomasz
2. Ramadan, Karim   Wałach, Jakub
3. Ryszka, Robert   Leński, Kacper
4. Szalbót, Michał   Bogdan, Ernest
5. Piec, Patryk   Skiba, Mateusz

Wyniki 1 rundy Dywizji B
# Nazwisko, Imię Runda 1 Nazwisko, Imię
1. Leśniak, Radosław + : - Jachnicki, Dawid
2. Niemczyk, Kacper + : - Martynek, Artur
3. Płoskonka, Hubert + : - Nowak, Julia
4. Prusak, Filip + : - Zięba, Filip
5. Czyż, Paweł - : - Szturc, Kamil
6. Wałowska, Katarzyna - : - Bijok, Weronika
7. Diachenko, Nikita + : - Zioła, Łukasz
8. Żyła, Jakub 1 Brak przeciwnika

Wyniki Dywizja A
  Klub  
1. Piec, Patryk 1183 1.0
1. Skiba, Mateusz 1160 1.0
1. Bogdan, Ernest 1407 1.0
1. Leński, Kacper 1251 1.0
5. Wałach, Jakub 1200 0.5
5. Dołęgowski, Tomasz 1000 0.5
7. Ramadan, Karim 1000 0.0
7. Ryszka, Robert 1000 0.0
7. Szalbót, Michał 1000 0.0
7. Szturc, Oskar 1000 0.0

Wyniki Dywizja B
    Klub
1. Leśniak, Radosław 1059 1.0
1. Płoskonka, Hubert 1200 1.0
1. Diachenko, Nikita 1000 1.0
1. Niemczyk, Kacper 1000 1.0
1. Prusak, Filip 1000 1.0
6. Żyła, Jakub 1000 1.0
7. Martynek, Artur 1200 0.0
7. Zięba, Filip 1200 0.0
7. Czyż, Paweł 1070 0.0
7. Bijok, Weronika 1000 0.0
7. Jachnicki, Dawid 1000 0.0
7. Nowak, Julia 1000 0.0
7. Szturc, Kamil 1000 0.0
7. Wałowska, Katarzyna 1000 0.0
7. Zioła, Łukasz 1000 0.0

W poniedziałek 13 września 2021r. odbył się III Szkolny Turniej Szachowy. Brało w nim udział 15 zawodników z klas 1B, 1TIM, 2T, 3GT, 3PT, 3GB. Zwycięzca został uczeń klasy 3GT Patryk Piec. Miejsce drugie zajął Mateusz Skiba z klasy 3PT, a miejsce trzecie uzyskał Ernest Bogdan z klasy 3GT.

W dniu 14.06.2021 odbył się II Turniej o Puchar PrescIT i Turniej PrescIT,

Wyniki 

W dniach 24.08.2021-25.08.2021 odbyły się 6 turniejów szachowych o kategorie szachowe.

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia: 2021-06-09
Data zakończenia: 2021-06-10
Miejsce: ZST Ustroń (6)
Tempo gry: P'60
Liczba rund: 4