Wszystkich zdających egzamin zawodowy w sesji styczeń 2021 proszę o zapoznanie się z dokumentem CKE "Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (EPKwZ) i egzaminu zawodowego (EZ) w sesji zimowej (styczeń – luty) 2021 r." oraz harmonogramem sesji.

Centralna Komisja Egzaminacyjna zamieści arkusze próbnej matury na stronie www.cke.gov.pl

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie opublikowała na swojej stronie internetowej pełne wyniki egzaminów zawodowych, które odbyły się w sesji letniej w województwie śląskim.

Z wielką satysfakcją i przyjemnością informujemy o znakomitych wynikach egzaminów zawodowych, które uczniowie klasy 4A zdawali w styczniu br. Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie podała 20 marca wyniki tych egzaminów.

Wyniki (zdawalność) egzaminów zawodowych i maturalnych w roku szkolnym 2018/2019