L.p kat Zawodnik klasa FIDE R.FIDE B.FIDE Rank.ZST +/-
1 III Piec, Patryk 3GT 1188 1179 1283 1255  
2 V Ryszka, Robert 3GT       1179  
V Diachenko, Nikita 1P       1162  
4 IV Skiba, Mateusz 3PT     1133 1119  
5 V Dołęgowski, Tomasz 1TIM       1109  
6 IV Bogdan, Ernest 3GT     1098 1089  
  Ignatowicz, Kamil 3PT       1089  
  Szturc, Kamil 3GT       1075  
8   Czyż, Paweł 2T       1070  
  Mróz, Filip 3GT       1066  
10 V Zięba, Filip 3GT       1053  
11 IV Swoboda, Jacek KK       1040  
12 IV Leśniak, Radosław 3PT   1197   1025  
13   Sikora, Wojciech 3GB       1015  
14 V Leński, Kacper 3GT       1014  
15   Cholewik, Wojciech KK       1013  
16   Knieżyk, Michał KK       1011  
17    Prusak, Filip 3GB       1010  
18 IV Wałach, Jakub 3PT       1009  
19   Labaj, Mateusz 3PT       1003  
  V Płoskonka, Hubert 3GT       -  
  V Podżorski, Mateusz 3GT       -  
  V Suszka, Wiktoria 3GB       -  
  V Martynek, Artur  2T       -  
  V Bury, Jakub 3GT       -  
  V Ramadan, Karin 3PT       -  
  V
KUKUCZKA, Tobiasz
2T       -  
  IV
ŁAZARZ, Grzegorz
1TIM       -  
  V NIEMCZYK, Kacper 2T       -  
  V SKURZOK, Tomasz 3PT       -  
  V HAMPEL, Michał 1TIM       -  

Pierwsza trójka rankingu w historii 

miejsce kat Zawodnik klasa ranking XI 2019
1 III Piec, Patryk 1GT 1127    
2   Swoboda, Jacek 3T 1033    
3   Skiba, Mateusz 1TP 1031    
3   Bogdan, Ernest 1GT 1031    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking XII / I 2019/2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1134    
2   Swoboda, Jacek 3T 1033    
3   Bogdan, Ernest 1GT 1031    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking II 2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1141    
2   Swoboda, Jacek 3T 1039    
3   Bogdan, Ernest 1GT 1026    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking III 2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1141    
2 IV Swoboda, Jacek 3T 1040    
3 IV Bogdan, Ernest 1GT 1038    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking IV/V 2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1141    
2 IV Swoboda, Jacek 3T 1040    
3 IV Bogdan, Ernest 1GT 1038    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking VI 2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1175    
2 IV Swoboda, Jacek 3T 1040    
3 IV Bogdan, Ernest 1GT 1029    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking VII/IX 2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1195    
2 IV Swoboda, Jacek 3T 1040    
3   Sikora, Wojciech 1GB 1023    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking X 2020
1 III Piec, Patryk 2GT 1203    
2   Czyż, Paweł 1T 1099    
3 IV Swoboda, Jacek 4T 1040    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking XI/IV 2020/2021
1 III Piec, Patryk 2GT 1199    
2   Czyż, Paweł 1T 1097    
3 IV Swoboda, Jacek 4T 1040    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking V 2021
1 III Piec, Patryk 2GT 1206    
2   Czyż, Paweł 1T 1097    
3   Leński, Kacper 2GT 1065    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking VI 2021
1 III Piec, Patryk 2GT 1209    
2   Czyż, Paweł 1T 1088    
3   Leński, Kacper 2GT 1069    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking VII/IX 2021
1 III Piec, Patryk 2GT 1213    
2   Czyż, Paweł 1T 1070    
3 IV Skiba, Mateusz 2PT 1065    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking X 2021
1 III Piec, Patryk 3GT 1219    
2 IV Skiba, Mateusz 3PT 1077    
3   Czyż, Paweł 2T 1070    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking XI/XII 2021
1 III Piec, Patryk 3GT 1225    
2   Dołęgowski, Tomasz 1TIM 1125    
3 IV Skiba, Mateusz 3PT 1101    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking I 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1230    
2 IV Skiba, Mateusz 3PT 1127    
3 V Dołęgowski, Tomasz 1TIM 1116    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking II/III 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1237    
2 IV Skiba, Mateusz 3PT 1121    
3 V Dołęgowski, Tomasz 1TIM 1116    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking IV 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1249    
2 V Ryszka, Robert 3GT 1179    
3 V Diachenko, Nikita 1P 1162    
             
miejsce kat Zawodnik Zawodnik ranking V 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1255    
2 V Ryszka, Robert 3GT 1179    
3 V Diachenko, Nikita 1P 1162    
Klasyfikacja Generalna PD
    Nazwisko, Imię Klub PD1 PD2 PD3 PD4 PD5 PD6 =
1  III Piec, Patryk SSz "Olimpia" Goleszów/ZST Ustroń 3 1 1 1 2  1 540
2  I Nieckarz, Maja SSz "Olimpia" Goleszów/SP6 Ustroń 1 2 3 2  - 420
3  IV Skiba, Mateusz ZST Ustroń 2 3 2 3 DSQ 280
4 V Dołegowski, Tomasz ZST Ustroń 4 - - - 3 2 190
5  IV Bogdan, Ernest ZST Ustroń 9 5 4 5 DSQ 169
6  V Leński, Kacper ZST Ustroń 7 6 6 4 DSQ 166
6 V Podżorski, Adrian SSz "Olimpia" Goleszów/SP1 Ustroń 6 11 9 - - 3 153
7   Mróz, Filip ZST Ustroń - 13 7 6 6 136
8   Szturc, Kamil ZST Ustroń - - 10 - 4 5 121
9   Grzesiowski, Adam ZST Ustroń - 9 8 - 13  - 81
9   Prusak, Filip ZST Ustroń 15 7 - - 9 81
11   Ryszka, Robert ZST Ustroń 12 12 - - 7 80
12   Łaciński, Dominik ZST Ustroń 26 10 - 8 16 79
14   Nowak, Julia ZST Ustroń - - 5 - 12 67
15 V Martynek, Artur ZST Ustroń - 4 - - 50
15   Pinkas, Sandra SP6 Ustroń - - - - - 4 50
17   Bijok, Weronika ZST Ustroń 13 - - 9 49
18  IV Leśniak, Radosław SSz "Olimpia" Goleszów/ZST Ustroń 5 - - - - 45
18 V Płoskonka, Hubert ZST Ustroń 18 - - - 8 45
18 V Diachenko, Nikita ZST Ustroń - - - - 5 45
21   Ignatowicz, Kamil ZST Ustroń 20 - - - 10 37
22   Sikora, Wojciech ZST Ustroń - - - 7 36
23 V Zięba, Filip ZST Ustroń 22 - - - 11 33
24 IV Łazarz, Grzegorz ZST Ustroń 8 - - - 32
25   Nowoczek, Justin ZST Ustroń - 8 - - - 32
26  V Ramadan, Karin ZST Ustroń 10 - - - DSQ 26
27  IV Wałach, Jakub ZST Ustroń 11 - - - DSQ 24
28  V Niemczyk, Kacper ZST Ustroń 14 - - - 18
28  V Skurzok, Tomasz ZST Ustroń - - - - 14 18
30   Kral, Kacper ZST Ustroń - - - - 15 16
31   Pilch, Kamil ZST Ustroń 16 - - - 15
32  V Kukuczka, Tobiasz ZST Ustroń 17 - - - 14
33   Szalbót, Michał ZST Ustroń 19 - - - 12
34   Kawulok, Piotr ZST Ustroń 21 - - - DSQ 10
35   Żyła. Jakub ZST Ustroń 23 - - - DSQ 8
36   Czyż, Paweł ZST Ustroń 24 - - - 7
37   Wisełka, Manuel ZST Ustroń 25 - - - - 6
  V Bury, Jakub ZST Ustroń - - - - DSQ  
  V Podżorski, Mateusz ZST Ustroń - - - - DSQ  
    Bestwina, Piotr ZST Ustroń - - - - DSQ  
    Dobosz, Adam ZST Ustroń - - - - DSQ  
    Jachnicki, Dawid ZST Ustroń - - - - DSQ  
    Jojko, Michał ZST Ustroń - - - - DSQ  
    Juroszek, Szymon ZST Ustroń - - - - DSQ  
    Macoszek, Mateusz ZST Ustroń - - - - DSQ