Uwaga ! Uwaga !

Rekrutacja uzupełniająca

Programista to obecnie jeden z najbardziej poszukiwanych, a do tego najlepiej opłacanych zawodów, zarówno na krajowych jak i zagranicznych rynkach pracy. Jest to zawód przede wszystkim dla osób kreatywnych, dynamicznych i nie bojących się nowych wyzwań.

Tylko w naszym technikum pozostało 7 ostatnich wolnych  miejsc w powiecie

dla techników programistów

W 1 klasie Szkoły Branżowej I stopnia również dysponujemy wolnymi miejscami

w grupie wielozawodowej

Czekamy na Ciebie!

Więcej informacji dotyczących zawodu w zakładce nabór oraz pod numerami telefonu: 785916053 lub 785916048

Technik Spawalnictwa - mamy nowy zawód!

Jesteśmy pierwszą szkołą w powiecie, która umożliwia wam kształcenie w zawodzie technik spawalnictwa o symbolu cyfrowym 311516.

Technik informatyk to zawód, którego z dobrymi rezultatami nauczamy od 7 lat. Naszym niewątpliwym atutem są cztery nowoczesne pracownie informatyczne wyposażone w:  zestawy komputerowe, stacje serwerowe, laptopy, drukarkę 3D, skaner  3D oraz stoły i zestawy  montażowe.

Wielkimi krokami zbliża się nabór do szkół ponadpodstawowych. Na rok szkolny 2021/2022 przygotowaliśmy dla Was nową ofertę edukacyjną. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły i życzymy samych trafnych i przemyślanych wyborów!

Od 17.05 kandydaci do pierwszych klas mogą logować się do systemu naboru Vulcan. Link znajduje się poniżej:

LINK DO REKRUTACJI  >

Wszystkie informacje związane z naborem elektronicznym, znajdziecie Państwo tutaj:

INFORMACJE  >