Kalendarz zawodów

Lp Data Miejsce Tempo turniej 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
1. 30-09-20 Warsztaty P'10 II STSz w ZST Skiba, Mateusz(2PT) Czyż, Paweł (1T) Leśniak, Radosław (2PT)
2. 7-10-20 Warsztaty II Puchar Dyrektora cz.1 Piec, Patryk(2GT) Skiba, Mateusz(2PT) Kasprzyk, Dominika (SP1 Ustroń)
3. 34 III Otwarty Goszyk, Bartosz (SP Ochaby) Pieczewski, Jakub (GKS Gorzyce W) Matus, Stanisław (SP2 Ustroń
4. 29-10-20  - 45 min IV SzachMaks Dzida, Kamil (Gorzów W) Koziorowicz Michał (Gorzów W) Pełka Michał (Bytom)
5. 1-03-21 34 i 33 P'6+4 I Puchar PrescIT Kubik, Rafał (UKS Ognisko Rydułtowy) Malik, Maciej (UKS Pałac Młodzieży Katowice) Koś, Grzegorz (Łaziska Górne)
6. 6-04-21 Lichess P'15 II Puchar Dyrektora cz.2 Volkov, Egor (Rosja) Piec, Patryk (2GT) Kasprzyk, Dominika (SP1 Ustroń)
7. 6-04-21 Lichess P'15 IV Otwarty Waszut, Jan (MUKS Cieszyn) Myrmus, Mateusz (SSz Goleszów)  Mruk, Bartosz (SSz Pawłowic) 
8. 26-04-21 Lichess P'30 II Puchar Dyrektora cz.3 Piec, Patryk (2GT)  Isaac, Ikan (Ukraina) Kasprzyk, Dominika (SP1 Ustroń)
9. 26-04-21 Lichess P'15 V Otwarty Myrmus, Mateusz (SSz Goleszów)   Podżorski, Kamil
(SSz Goleszów)
Goszyk, Bartosz (SSz Goleszów)
10 31-05-21 Warsztaty P'10 Drużynowe Mistrzostwa ZST 2021  2GT  2PT  1T
11. 7/8-06-21 6 P'30 Turniej pretendentów Skiba, Mateusz (2PT) Bogdan, Ernest (2GT) Wałach, Jakub (2PT)
12. 9-06-21 6 P'60 Mistrzostwa ZST Kobiet 2021 Nowak, Julia (2GT) Wałowska, Katarzyna (2GB)    -
13.  9/10-06-21 P'60 Mistrzostwa Szkoły  Piec, Patryk (2GT) Skiba, Mateusz (2PT) Bogdan, Ernest (2GT)
14 14-06-21 26,27 P'6+4

II Puchar PrescIT

Malik, Maciej (UKS Pałac Młodzieży Katowice) Bury, Maciej (Andrychów) Myrmus, Mateusz (SSz Goleszów) 
15  14-06-21 29 P'30

Turniej PrescIT

Skiba, Mateusz (2PT) Majerowski, Dawid (Gliwic) Bujok, Jeremiasz (Wisła)
16 21-08-21 Ustroń P'10

Mistrzostwa Polski Nauczycieli 

     
17 24-08-21 34 P'60 Wakacje w ZST (II i I kobieca)      
18 24-08-21 34 P'60 Wakacje w ZST (III i II kobiecą)      
19 24-08-21 34 P'60 Wakacje w ZST (III kobiecą)      
20 24-08-21 33 P'30 Wakacje w ZST (IV)      
21 24-08-21 33 P'30 Wakacje w ZST (V)      
22 25-08-21 33 P'30 Wakacje w ZST (IV)      
23 25-08-21 33 P'30 Wakacje w ZST (V)      
24 26-08-21 Diabli Dołek P'Diabeł I Piekielny Turniej      

Kalendarz 2021-2022

Lp

Data

Miejsce

Tempo

turniej

1

13-09-21

Warsztaty

P'10

III Szkolny Turniej Szachowy w ZST Ustroń

2

29-09-21

26-29

P'5

I Turniej o Puchar Samorządu ZST Ustroń (FIDE) cz.1

3

29-09-21

26-29

P'30

Turniej ZST Ustroń o V i IV

4

4-10-21

26-29

P'5

III Turniej o Puchar Dyrektora ZST Ustroń cz.1

5

4-10-21

26-29

P'5

VI Otwarty Turniej w ZST Ustroń

6

3-11-21

Warsztaty

P'10

Drużynowe Mistrzostwa ZST Ustroń

7

8-11-21

26-29

P'10

III Turniej o Puchar Dyrektora ZST Ustroń cz.2

8

8-11-21

26-29

P'10

VII Otwarty Turniej w ZST Ustroń

9

13-12-21

26-29

P'6+4

III Turniej o Puchar PrescIT (FIDE)

10

13-12-21

26-29

P'30

Turniej PrescIT (IV i V)

11

5-01-22

Warsztaty

P'10

Eliminacje do Drużynowych Mistrzostw Ustronia

12

5-01-22

6

P'60

Mistrzostwa ZST Ustroń Kobiet

13

10-01-22

26-29

P'15

III Turniej o Puchar Dyrektora ZST Ustroń cz.3

14

10-01-22

26-29

P'15

VIII Otwarty Turniej w ZST Ustroń

15

??-02-22

26-29

P'30

III Turniej o Puchar Dyrektora ZST Ustroń cz.4 (IV i V)

16

??-02-22

26-29

P'15

IX Otwarty Turniej w ZST Ustroń

17

14-02-22

26-29

P'5

I Turniej o Puchar Samorządu ZST Ustroń (FIDE) cz.2

18

14-02-22

26-29

P'30

Turniej ZST Ustroń o V i IV

19

15-02-22

26

P'60

Ferie w ZST Ustroń (II)

20

15-02-22

27

P'60

Ferie w ZST Ustroń (III)

21

15-02-22

29

P'60

Ferie w ZST Ustroń (III Kobieca)

22

15-02-22

33

P'30

Ferie w ZST Ustroń (IV)

23

15-02-22

34

P'30

Ferie w ZST Ustroń (V)

24

16-02-22

33

P'30

Ferie w ZST Ustroń (IV bis)

25

16-02-22

34

P'30

Ferie w ZST Ustroń (V bis)

26

??-03-22

26-29

P'60

III Turniej o Puchar Dyrektora ZST Ustroń cz.5 (II i III)

27

??-03-22

26-29

P'30

X Otwarty Turniej w ZST Ustroń (V i IV)

28

??-03-22

26-29

P'30

XI Otwarty Turniej w ZST Ustroń (V i IV)

29

25-04-22

26-29

P'90+30

III Turniej o Puchar Dyrektora ZST Ustroń cz.6 FINAŁ

30

25-04-22

26-29

P'60+30

Turniej ZST Ustroń o K i I

31

25-04-22

26-29

P'60

Turniej ZST Ustroń o II i III

32

25-04-22

26-29

P'30

XII Otwarty Turniej w ZST Ustroń (V i IV)

33

26-04-22

26-29

P'30

XIII Otwarty Turniej w ZST Ustroń (V i IV)

34

27-04-22

26-29

P'30

XIV Otwarty Turniej w ZST Ustroń (V i IV)

35

28-04-22

Diabli Dołek

P'Diabeł

II Piekielny Turniej

36

2-06-22

6

P'30

Turniej Pretendentów

37

6-06-22

6

P'60

Mistrzostwa ZST Ustroń

38

13-06-22

26-29

P'5

I Turniej o Puchar Samorządu ZST Ustroń (FIDE) cz.3 FINAŁ

39

13-06-22

26-29

P'30

Turniej ZST Ustroń o V i IV

40

23-08-22

26

P'60

Wakacje w ZST Ustroń (II)

41

23-08-22

27

P'60

Wakacje w ZST Ustroń (III)

42

23-08-22

29

P'60

Wakacje w ZST Ustroń (III Kobiet)

43

23-08-22

33

P'30

Wakacje w ZST Ustroń (IV)

44

23-08-22

34

P'30

Wakacje w ZST Ustroń (V)

45

24-08-22

33

P'30

Wakacje w ZST Ustroń (IV bis)

46

24-08-22

34

P'30

Wakacje w ZST Ustroń (V bis)