Link do e-ankiety:

Kliknij obrazek aby powiększyć

ogłoszenie m

Wyniki konkursu „Pochwal się swoją choinką!”

Samorząd Uczniowski  rozstrzygnął konkurs „Pochwal się swoją choinką”. Oto jego wyniki :

I miejsce – zdjęcie choinki przysłane przez Adriana Waszuta  (2GT)

II miejsce  - zdjęcie drzewka przysłane przez Mateusza Słowioczka (2PT)

III miejsce  - zdjęcie choinki przysłanej przez Amelię Szarzec (3Br)

Czas świąt, jak żaden inny, skłania do czynienia dobra i pomagania innym. Wolontariat  bliski jest także uczniom naszej szkoły, którzy w tym roku wzięli udział w akcji MEN „Razem na Święta”. Jej celem, oprócz niesienia pomocy, jest budowanie wspólnoty i kształtowanie odpowiedzialności  za drugiego człowieka.

Wszystkich zdających egzamin zawodowy w sesji styczeń 2021 proszę o zapoznanie się z dokumentem CKE "Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (EPKwZ) i egzaminu zawodowego (EZ) w sesji zimowej (styczeń – luty) 2021 r." oraz harmonogramem sesji.

Dziś zakończył się szkolny konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną. Miał on nieco inną formę niż dotychczas, ponieważ nie mogliśmy się spotkać i tworzyć świątecznych kartek wspólnie w szkole. Jednak ogromnie cieszy fakt, że chcieliście wziąć udział w tym konkursie robiąc kartki samodzielnie w domu.

Szkolny Klub Szachowy nie zwalnia tempa. Nasi reprezentanci notują kolejne sukcesy. I tak, w Mistrzostwach Polski Online uczennica klasy 2GT Julia Nowak zajęła 31 miejsce, przy czym liczba zawodników przekroczyła 1500 osób.

Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów ZST do udziału w świątecznym konkursie na najpiękniej przystrojone drzewko wigilijne. Wystarczy do 23 grudnia przesłać zdjęcie Waszej domowej choinki do przewodniczącej SU Larysy Hołomek (na Messengera) lub opiekuna Jolanty Myrmus na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Samorząd Uczniowski przewidział nagrody dla właścicieli najpiękniej ubranych choinek.

Grudzień to czas w naszej szkole, kiedy robimy wspólnie świąteczne kartki, a później wybieramy trzy najpiękniejsze. Tego szczególnego grudnia niestety nie możemy się spotkać w bibliotece, dlatego przenoszę konkurs do sieci. Zachęcam wszystkich do stworzenia kartki świątecznej w domu, a następnie przesłania zdjęcia swojej pracy. Najpiękniejsze kartki oczywiście zostaną nagrodzone. Wyniki konkursu będą zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

Zdjęcia kartek prosimy przesyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostateczny termin nadsyłania prac: 18 grudnia

Organizator konkursu: Anna Rokosz

Bezpłatne e-informatory dotyczące edukacji prawnej.