Uczyłeś się na informatyce podstaw HTML? Albo sam stworzyłeś stronę www?

Wiesz jak wstawić obrazek na stronę? Potrafisz zamieścić film z You Tube’a czy mapę Google? Zmiana kolorystki czy stylu to nie problem? Ten konkurs jest dla Ciebie!

Zapraszamy do udziału w I edycji międzyszkolnego konkursu Kajaki Webmaster organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu. Przewidujemy zmagania challenge’u – twoje zadnie to zmienić wygląd strony, ale pod presją czasu!

Znajomość kodu HTML oraz technik tworzenia stron nie jest konieczna, ale może się przydać. Warto również znać kilka podstawowych słów po angielsku, a przede wszystkim mieć pomysł i własną inwencję twórczą.

Niczego nie musisz uczyć się na pamięć! Do wykonania zadań każdy uczestnik otrzyma „legalną ściągę” – zestaw komend, znaczników, wartości, oraz przykłady kodu strony, mogące być pomocne w rozwiązywaniu zadania.

Przed konkursem pokażemy co masz robić, nakierujemy na sposób wykonania pracy.

Twoja szkoła może zgłosić kilku zawodników! Każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji laptop wraz z oprogramowaniem.

W naszym konkursie nie ma przegranych! Uczniowie niezależnie od uzyskanego wyniku otrzymają dyplom oraz upominek. Dla finalistów przewidujemy nagrody! Zawodników oraz opiekunów zapraszamy na poczęstunek.

 

Konkurs odbędzie się w dniu 24.05.2024, godzina rozpoczęcia zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

 

Pliki do pobrania:

Uczestników można zgłaszać do 15.05.2024

mailowo:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (szczegóły techniczne)

lub telefonicznie w sekretariacie szkoły: 785 916 048

 

Osobami odpowiedzialnymi za organizację konkursu są: mgr Ewelina Pająk, mgr Katarzyna Pawlik oraz mgr Wojciech Nawrocki.

 

konkurs v2 m