24 stycznia odbyły się Międzygminne zawody w Siatkówce chłopców. Do rywalizacji przystąpiło pięć szkół w tym ZST w Ustroniu. Rudna eliminacyjna odbyła się w dwóch grupach. My w pierwszym meczu ulegliśmy uczniom z Międzyświecia przegrywając w setach 2:0. Szczególnie pierwsza partia nie była dla nas udana a po naszych uczniach widoczny był, aż nadto stres towarzyszący tej inaugurującej części. Druga partia była już bardzo wyrównana i skonczyla się finalnie 25:22 pkt .

W meczu o trzecie miejsce ulegliśmy drużynie Wiślańskiego „Stalmacha” 2:0 w setach. To spotkanie było również wyrównane a naszą piętą achillesową w tej rywalizacji była cała masa zepsutych zagrywek …

 

ZST reprezentowali :

Samuel Łupieżowiec
Marcin Łacek
Bartłomiej Kukuczka
Andrzej Iwanek
Daniel Zioła
Mateusz Cieślar
Michał Malłyjurek
Grzegorz Łazarz
Paweł Czyż
Kacper Niemczyk
Hubert Gazur
Adam Dobosz
Mateusz Skiba