W środę 22 listopada reprezentacja chłopców ZST w Ustroniu wzięła udział w zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy z Koszykówki. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: gospodarz turnieju ZSTiO w Skoczowie, LO Wisła, ZSGH Wisła.

Po rozlosowaniu par półfinałowych zmierzyliśmy się z uczniami Wiślańskiego Stalmacha. W tej rywalizacji lepsi okazali się uczniowie z Wisły wygrywając 38:12. W drugim spotkaniu z gospodarzami turnieju poszło nam zdecydowanie lepiej! Przed przystąpieniem do rozegrania ostatniej kwarty przegrywaliśmy 13:10! Niestety finałowa tercja przyniosła korzystny rezultat zawodnikom skoczowskiej szkoły, którzy ostatecznie pokonali nas 24:10.

Naszą szkołę reprezentowali: Bujok Mateusz, Kuszel Mateusz, Andrushko Andriy, Wrzecionko Stanisław, Hampel Michał, Cieślar Mateusz, Łazarz Grzegor, Bestwina Piotr, Niemczyk Kacper, Mirosz Mateusz.