Zapraszamy do udziału w I edycji międzyszkolnego konkursu

Kajaki Webmaster

organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu.

Przewidujemy zmagania w zaprojektowaniu efektownej grafiki na stronę oraz challenge - przebudowę strony pod presją czasu !

Niczego nie musisz uczyć się na pamięć! Do wykonania zadań każdy team otrzyma „legalną ściągę” - zestaw komend, znaczników, wartości oraz przykłady kodu strony, mogące być pomocne w rozwiązywaniu zadań.

Znajomość kodu HTML nie jest konieczna, ale może się przydać. Warto również znać kilka podstawowych słów po angielsku, a przede wszystkim mieć pomysł i własną inwencję twórczą.

W naszym konkursie nie ma przegranych! Uczniowie, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzymają dyplom oraz upominek. Dla finalistów przewidujemy nagrody! Zawodników oraz opiekunów zapraszamy na poczęstunek.

Konkurs odbędzie się w dniu 07.12.2023, godzina rozpoczęcia zostanie ogłoszona po zgłoszeniu się wszystkich drużyn.

Drużyny można zgłaszać do 30.11.2023:

lub telefonicznie w sekretariacie szkoły: 785 916 048

Co warto poćwiczyć?