Tegoroczne zawody powiatowe w piłce nożnej rozpoczęły się od eliminacji do Mistrzostw Powiatu 14 kwietnia na stadionie K.S. KUŹNIA USTROŃ, których organizacją  jak co roku zajmuje się profesor Mateusz  Żebrowski. Na zawody zgłosiły się 4 drużyny:

LO Wisła, ZSP-T Międzyświeć, ZSTiO Skoczów i ZST Ustroń. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Zwycięstwo wywalczyło Licem Ogólnokształcące z Wisły, zapewniając sobie tym samym udział  w  Finale  Powiatu, który zostanie  rozegrany  20  kwietnia.   Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Jakub Bury, Mateusz Macoszek, Maciej Szlachta, Piotr Bestwina, Tomasz Bestwina, Jakub Ucherek, Maksymilian Makarski, Mateusz Cieślar, Tomasz Dołęgowski, Remigiusz Szalbót, Tomasz Kwapisz, Wiktor Marek, Rafał Burian. Wszystkim chłopcom dziękujemy za udział i wzorową postawę.

(bd,mż)