23 czerwca w naszej szkole  odbył się uroczysty apel podsumowujący rok szkolny  2022/2023. Pożegnano na nim absolwentów szkoły branżowej oraz nagrodzono wszystkich uczniów wyróżniających się w nauce.

Podczas apelu obejrzeliśmy specjalną prezentację przygotowaną przez panią profesor Alicję Krzywoń, wychowawcę klasy 3 branżowej klasy, która ilustrowała najważniejsze wydarzenia z 3- letniego okresu  nauki swoich wychowanków. Przedstawiciele SU podziękowali dyrektor ZST, pani Katarzynie Kałuży, nauczycielom oraz pozostałym pracownikom szkoły za z ich pracę, zaś pani dyrektor pogratulowała nagrodzonym uczniom wysokich wyników w nauce i życzyła wszystkim udanych oraz bezpiecznych wakacji. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z apelu.

(jm)