Piątek 24 września 2021r. był dniem sportowej rywalizacji w naszej szkole. W ramach Dnia Sportu, który odbył się na Stadionie KS „Kuźnia” Ustroń, rozegrano Mistrzostwa Szkoły w rzucie piłką lekarską, rzucie piłeczką palantową, przeciąganiu liny i piłce nożnej.

Wyniki w poszczególnych konkurencjach:

PIŁKA LEKARSKA

Indywidualne Mistrzostwo Szkoły wśród dziewcząt zajęła Julia Ziniewicz (2Br), miejsce drugie wywalczyła Kinga Pinkas (2Br).

Wśród chłopców Mistrzostwo Szkoły zdobył Szymon Juroszek z 3TG, która to klasa także wywalczyła I miejsce w rywalizacji drużynowej, gdzie wraz z Szymonem rzuty oddawali: Hubert Płoskonka i Patryk Piec. Miejsce drugie zajął Kacper Szlachta (4T), a drużynowo klasa 1TMI.

PIŁECZKA PALANTOWA

W tej dyscyplinie dziewczęta zamieniły się miejscami. Mistrzostwo Szkoły zdobyła Kinga Pinkas, a Julia Ziniewicz zajęła miejsce drugie.

Mistrzem Szkoły w męskiej rywalizacji został Filip Zięba z klasy 3TG,  miejsce drugie wywalczył Patryk Branc z 2Br, który wraz z kolegami Mateuszem Kusiem i Samuelem Niemczykiem zdobyli drużynowo I miejsce, drugie miejsce przypadło klasie 3TP.

PRZECIĄGANIE LINY

Dziewczęta z klasy 2Br pokonały koleżanki z 1Br zajmując tym samym I miejsce.

Niekwestionowanym Mistrzem Szkoły w Przeciąganiu Liny została drużyna chłopców z klasy 2T pokonując w finale kolegów z 3TP.

PIŁKA NOŻNA

Klasa 3TG i 3TP rozegrały ze sobą mecz finałowy. Lepszym zespołem okazała się drużyna 3TG, która wynikiem 5:3 zapewniła sobie  Mistrzostwo Szkoły w Piłce Nożnej.

Emocje jakie towarzyszyły naszej imprezie widzimy na załączonych zdjęciach, które robiła dla nas Pani profesor Jolanta Myrmus, za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy nauczycielom i młodzieży tegorocznego Dnia Sportu za wzorową postawę oraz gratulujemy zwycięzcom i wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników.