W marcu 2019 szkoła otrzymała  prestiżowy tytuł "BRĄZOWEJ SZKOŁY 2019" w rankingu portalu edukacyjnego PERSPEKTYWY w kategorii  Najlepsze Technika w Polsce.

FE Wiedza Edukacja Rozwoj rgb 1

Nasza szkoła uplasowała się na 382 miejscu w Polsce, co daje nam przywilej posługiwania się Tytułem Brązowej Szkoły 2019.

W rankingu PERSPEKTYW uwzgledniono 500 najlepszych techników w Polsce.

Technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych, oraz wyniki egzaminu zawodowego.

W wysokie pozycje rankingowe wpisana jest nie tylko liczba zwycięstw, punkty maturalne, pomyślnie zdane egzaminy. To sukces wynikający ze współpracy grona pedagogicznego, ambitnych uczniów, lokalnych władz oświatowch i samorządowych, dbających o dobre warunki pracy swoich szkół.