Terminy rekrutacji do ZST na rok szkolny 2024/2025

Ważne terminy oraz informacje:

TERMINY REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ

W poniedziałek 03 kwietnia, uczestniczyliśmy w Targach Edukacyjnych w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Istebnej. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klasy I TM: Bartłomiej Kukuczka, Szymon Gazurek i Andrzej Iwanek, którzy wraz z nauczycielami mgr Beatą Domagałą i mgr Katarzyną Szkorupą-Kaczmarczyk przedstawili ofertę edukacyjną ZST w Ustroniu.

Nasza szkoła kształci w kierunkach, które zapewnią absolwentom atrakcyjność na rynku pracy. Stoisko z ofertą  ZST cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów klas ósmych.

(BD, KSZK)

Za nami kolejne Targi Edukacyjne. Tym razem z uczniami klas ósmych i ich rodzicami spotkaliśmy się w Szkole Podstawowej nr 8 w Skoczowie. O aktualnych kierunkach kształcenia oraz atutach szkoły opowiadali młodzieży uczniowie klasy pierwszej technikum - Aurelia Kardas, Jakub Wojciechowski, Igor Chmielewski oraz nauczycielki Aleksandra Kozieł i Jolanta Myrmus.

Zaproszenie na dzień otwarty

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Ustroniu serdecznie zapraszają Uczniów klas VIII szkoły podstawowej na Dzień Otwarty, który odbędzie się dnia 19 kwietnia 2023 r. (środa) od godz. 14:00 do 17:00.