ZST - najlepszy wybór dla Ciebie! Ten tytuł mówi chyba wszystko. Uczniowie naszej szkoły, wykazali się nie lada inicjatywą tworząc nowy, profesjonalny film o ZST. Po raz pierwszy w historii film powstał w 100% według inwencji własnej uczniów, a do jego nakręcenia użyto nawet ujęć z drona! Film został zamieszczony na szkolnym kanale YouTube.

Głównym pomysłodawcą, reżyserem i montażystą jest Nikodem Janik - uczeń klasy 3AT. Ponadto, w powstanie filmu zaangażowani byli:

Karolina Białożyt (2BG) - pomoc w podczas nagrywania ujęć na zewnątrz oraz wypowiedź na temat szkoły branżowej,

Larysa Hołomek  (4AT) oraz Justyna Bujak (3BS) -  przedstawienie pracy samorządu,

Natalia Tomiczek (4AT) - opowieść o muralu,

Mateusz Stec (absolwent szkoły) - udostępnienie i obsługa drona.

 


Zapraszamy również na kanał YouTube szkoły:

yt m