Wielkimi krokami zbliża się nabór do szkół ponadpodstawowych. Na rok szkolny 2021/2022 przygotowaliśmy dla Was nową ofertę edukacyjną. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły i życzymy samych trafnych i przemyślanych wyborów!

 

nabór2021 black

 

Szczegóły oferty


Nasza szkoła to idealna propozycja dla absolwentów szkół podstawowych, którzy chcą zdobyć nowy i poszukiwany zawód na rynku pracy. Oferta naszego technikum jest dostosowana pod aktualne potrzeby rynku pracy. Dotychczas prowadziliśmy rekrutację na trzy rozwijające się kierunki: technik mechanik (CNC), technik informatyk oraz technik programista. Od nowego roku szkolnego wzbogacamy naszą ofertę edukacyjną o nowy, atrakcyjny kierunek: technik spawalnictwa!

 

W branżowej szkole I stopnia oferujemy kształcenie w zawodach: elektromechanik oraz sprzedawca. Można również podjąć naukę w klasie wielozawodowej.