Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w zawodach szachowych przez Internet w dniu 20.05.2020r. w godzinach 9:00-11:00

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 1GT Patryk Piec zdobył 19 miejsce w kraju, a 3 w województwie śląskim w III edycji ogólnopolskiego konkursu SzachMaks. Jest to już kolejny sukces Patryka w tym konkursie. W III edycji wystartowało łącznie 615 uczniów ze 150 szkół, w tym z województwa śląskiego 110 uczniów.

Serdecznie gratulujemy Prezesowi Szkolnego Klubu Szachowego sukcesu i życzymy powodzenia w następnych konkursach i zawodach szachowych.

(ms)

szachmaks

24 lutego w naszej szkole odbył się I Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły ZST w Ustroniu o IV i V kategorię oraz Turniej Otwarty.

 

We wtorek 4 lutego 10 uczennic i uczniów naszej szkoły wzięło udział w XV Międzyszkolnym Turnieju Szachowym o Drużynowe Mistrzostwo Ustronia. Ogółem w tych mistrzostwach wystartowało 39 uczniów, 14 zespołów z 4 szkół. Z wielką satysfakcją informujemy, że nasi reprezentanci wrócili z tego turnieju z 3 pucharami oraz 4 dyplomami.