Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele Matematyki, Uczniowie.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Z matematyką za pan brat”. W roku szkolnym 2022/2023 będzie organizowana III edycja Konkursu. Organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Z matematyką za pan brat” jest Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu. „Z matematyką za pan brat” to konkurs bezpłatny, międzyszkolny, adresowany do uczniów siódmych i ósmych klas szkół podstawowych.

konkurs matemat

Konkurs odbywał się będzie w dwóch etapach:

1. Pierwszy etap – szkolny odbywał się będzie w szkole macierzystej ucznia,
  2. Drugi etap – międzyszkolny odbywał się będzie w Zespole Szkół Technicznych w Ustroniu.

Dla zwycięzców przewidywane są atrakcyjne nagrody.

Harmonogram konkursu:

• Zgłoszenie szkoły – do 31 marca 2023 roku
  • Publikacja zgłoszonych szkół na stronie ZST Ustroń – do 14 kwietnia 2023 roku
  • Zgłoszenie laureatów konkursów szkolnych – do 28 kwietnia 2023 roku
  • Etap szkolny odbędzie się 20 kwietnia 2023 roku o godz. 8.00 i trwać będzie 45 minut
  • Etap międzyszkolny odbędzie się 2 czerwca 2023 roku o godz. 9.00 i trwać będzie 60 minut

Regulamin konkursu i formularze zgłoszeniowe znajdują się w załącznikach poniżej: