Dziś zakończył się szkolny konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną. Miał on nieco inną formę niż dotychczas, ponieważ nie mogliśmy się spotkać i tworzyć świątecznych kartek wspólnie w szkole. Jednak ogromnie cieszy fakt, że chcieliście wziąć udział w tym konkursie robiąc kartki samodzielnie w domu.

Otrzymałam sporo zdjęć waszych prac, wszystkie były niezwykle ciekawe. Jury wybrało kilka najlepszych. Pierwsza nagroda przypadła Karolinie Białożyt z klasy 2BG. Miejsce drugie zajęła praca Macieja Prochaczka (2BP), na miejscu trzecim znalazły się kartki wykonane przez Aleksandrę Procner (2BG) i Weronikę Bijok (1TI). Nagrodę specjalną za najlepszą kartkę wykonaną przy użyciu grafiki komputerowej otrzymał Marcin Czyż z klasy 3T. Wyróżnienie otrzymała praca Michała Pilcha (3T).

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję. Jeśli sytuacja epidemiczna pozwoli nam na spotkanie po feriach już w trybie stacjonarnym, odbędzie się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.

 

kartka 3
Miejsce I Autor: Karolina Białożyt
kartka 5
Miejsce II Autor: Maciej Prochaczek
kartka 1
Miejsce III Autor: Aleksandra Procner
kartka 4
Miejsce III Autor: Weronika Bijok
kartka 2
Nagroda specjalna za najlepszą kartkę wykonaną z wykorzystaniem grafiki komputerowej. Autor: Marcin Czyż
Previous Next