We wtorek ( 9 września) na dużej przerwie (10:25 - 10:40) odbędzie się kiermasz używanych podręczników szkolnych. Uczniowie chcący sprzedać książki młodszym kolegom będą mogli rozłożyć je na przygotowanych do tego celu ławkach, na korytarzu pierwszego piętra. Uczniów kupujących podręczniki, zwłaszcza klas pierwszych, prosi się o zwrócenie uwagi na to, by podręcznik był zgodny z aktualnym wykazem.