GODZINY PRACY BIBLIOTEKI


Poniedziałek: 8.00-12.00

Wtorek: 8.00-15.00

Śoda: 10.00-15.00

Czwartek: 8.00-15.00

Piątek: 8.00-14.00

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obecnie Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu dysponuje 4 pracowniami informatycznymi w następujących salach:


Pracownia na warsztacie szkolnym.

Pracownie elektryczne w ZST Ustroń

 

ZST w Ustroniu dysponuje pracownią elektryczną służącymi do nauki w zawodzie elektromechanik.

 
Pracownia montażu obwodów elektrycznych (na warsztacie szkolnym)
 
Pracownia przystosowana jest do podłączania i testowania typowych układów elektrycznych zasilanych napięciem sieciowym. Wwyposażona jest między innymi w takie urzadzena jak: silniki 1 oraz 3 - fazowe, regulatory mocy, czujniki, transformatory, sterowniki PLC oraz drobne elementy sterujące. 
 
IMGP0805
IMGP0807
IMGP0809
IMGP0812
IMGP0813
IMGP0814
IMGP08161
Previous Next
1 2 3 4 5 6 7

 

Pracownia na warsztatach szkolnych

Z wielką satysfakcją i przyjemnością informujemy, że w naszej szkole zrealizowany został projekt Starostwa Powiatowego w Cieszynie współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pod nazwą „Podniesienie jakości kształcenia w powiecie cieszyńskim poprzez inwestycje w infrastrukturę edukacyjną”. Celem projektu było zwiększenie umiejętności zawodowych osób wchodzących na rynek pracy poprzez udoskonalenie warunków kształcenia w szkołach.

Współpraca z ATH Bielsko - Biała

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła nawiązała współpracę z Wydziałem Budowy Maszyn i Informatyki Akademii Techniczno- Humanistycznej w Bielsku Białej. Uczelnia objęła patronatem naukowo- dydaktycznym naszą szkołę.

Współpraca dotyczy następujących form:

a) udział uczniów Szkoły w wykładach i zajęciach laboratoryjnych na terenie Uczelni,

b) udział Szkoły w konferencjach i konkursach organizowanych przez Uczelnię,

c) wspólna organizacja wycieczek naukowo-dydaktycznych dla uczniów Szkoły,

d) popularyzowanie i uatrakcyjnianie nauczania przedmiotów ścisłych i technicznych poprzez wspólne organizowanie konkursów, wykładów itp.,

e) wspomaganie działalności badawczej i poznawczej uczniów Szkoły poprzez: konsultowanie projektów badawczych, wskazywanie źródeł naukowych, recenzowanie prac konkursowych uczniów, udostępnianie laboratoriów Uczelni,

f) promocja Uczelni na terenie Szkoły.