- Szczegóły
- Anna Rokosz
- Kategoria: Z życia szkoły
- Odsłony: 919
3 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs „Najpiękniejsza Kartka Świąteczna”.
- Szczegóły
- Katarzyna Kałuża
- Kategoria: Informacje i zarządzenia
- Odsłony: 946
Decyzją Starostwa Powiatowego w Cieszynie, uczniowie ZST zostali objeci opieka stomatologiczną. Szczegóły w pliku do pobrania.
- Szczegóły
- Marek Sikora
- Kategoria: Współpraca
- Odsłony: 1245
19 listopada uczniowie kl. 1GT razem z mechanikami z kl. 4AT pojechali na wycieczkę do fabryki Hyundai Motor Manufacturing.
- Szczegóły
- Jolanta Myrmus
- Kategoria: Z życia szkoły
- Odsłony: 1141
Mickiewiczowskie „Dziady” to klasyka polskiego dramatu. To dzieło ważne, ale przez młodych ludzi często uważane za trudne w odbiorze, niezrozumiałe.
- Szczegóły
- Beata Domagała
- Kategoria: Konkursy i olimpiady
- Odsłony: 1003
Na eliminacjach do finału powiatu (18.11.2019), które zostały rozegrane w Skoczowie, naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:
- Szczegóły
- Katarzyna Kałuża
- Kategoria: Współpraca
- Odsłony: 1130
O tym, że jesteśmy laureatami w konkursie „#OSEwyzwanie" dowiedzieliśmy się już kilka tygodni temu, ale dopiero w piątek, 15 listopada mogliśmy otrzymać oficjalne potwierdzenie tego faktu.
- Szczegóły
- Jolanta Myrmus
- Kategoria: Z życia szkoły
- Odsłony: 963
13 listopada klasa 1PT uczestniczyła w warsztatach na temat niepełnosprawności wzroku, które odbyły się w ramach IV Ogólnopolskiej Tyflokonferencji „Zobaczyć Niewidzialne” w Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
- Szczegóły
- Jolanta Myrmus
- Kategoria: Konkursy i olimpiady
- Odsłony: 1055
We wtorek 12 listopada rozegrany został w naszej szkole I Drużynowy Turniej Szachowy. Sędzią turnieju był Patryk Piec, uczeń 1 GT. Do udziału w rozgrywkach zgłosiły się 3 drużyny. A oto wyniki zmagań szachistów:
- Szczegóły
- Beata Domagała
- Kategoria: Z życia szkoły
- Odsłony: 832
W dniu 11 listopada 2019r. delegacja naszej szkoły reprezentowana przez Amelię Szarzec, Oliwię Makarewica i Tyberiusza Jaworskiego wzięła udział w uroczystym apelu z okazji Święta Niepodległości i złożyła kwiaty pod Pomnikiem Pamięci Narodowej w Ustroniu.
- Szczegóły
- Beata Domagała
- Kategoria: Konkursy i olimpiady
- Odsłony: 1093
W środę 6 listopada odbył się w naszej szkole coroczny Turniej Tenisa Stołowego.
- Szczegóły
- Barbara Cieślar - Kurek
- Kategoria: Z życia szkoły
- Odsłony: 855
W sobotę delegacja z naszej szkoły uczestniczyła i złożyła kwiaty podczas uroczystości pod pomnikiem 34 pomordowanych mieszkańców Ustronia.









