3 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs „Najpiękniejsza Kartka Świąteczna”.

Decyzją Starostwa Powiatowego w Cieszynie, uczniowie ZST zostali objeci opieka stomatologiczną. Szczegóły w pliku do pobrania.

 

19 listopada uczniowie kl. 1GT razem z mechanikami z kl. 4AT pojechali na wycieczkę do fabryki Hyundai Motor Manufacturing.

 

Mickiewiczowskie „Dziady” to klasyka polskiego dramatu. To dzieło ważne, ale przez młodych ludzi często uważane za trudne w odbiorze, niezrozumiałe. 

 

Na eliminacjach do finału powiatu (18.11.2019), które zostały rozegrane w Skoczowie, naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

 

O tym, że jesteśmy laureatami  w konkursie „#OSEwyzwanie" dowiedzieliśmy się już kilka tygodni temu, ale dopiero w piątek, 15 listopada mogliśmy otrzymać oficjalne potwierdzenie tego faktu.

 

13 listopada klasa 1PT uczestniczyła w warsztatach na temat niepełnosprawności wzroku, które odbyły się w ramach IV Ogólnopolskiej Tyflokonferencji  „Zobaczyć Niewidzialne” w Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. 

 

We wtorek 12 listopada rozegrany został w naszej szkole I Drużynowy Turniej Szachowy. Sędzią turnieju był Patryk Piec, uczeń 1 GT. Do udziału w rozgrywkach zgłosiły się 3 drużyny. A  oto wyniki  zmagań szachistów:

 

W dniu 11 listopada 2019r. delegacja naszej szkoły reprezentowana przez Amelię Szarzec, Oliwię Makarewica i Tyberiusza Jaworskiego wzięła udział w uroczystym apelu z okazji Święta Niepodległości i złożyła kwiaty pod Pomnikiem Pamięci Narodowej w Ustroniu.

 

W środę 6 listopada odbył się w naszej szkole coroczny Turniej Tenisa Stołowego.

 

W sobotę delegacja z naszej szkoły uczestniczyła i złożyła kwiaty podczas uroczystości pod pomnikiem 34 pomordowanych mieszkańców Ustronia.