28 kwietnia pożegnaliśmy uczniów klasy 4 GT. Na uroczystej akademii nie zabrakło ciepłych słów skierowanych do absolwentów, podsumowań, wspomnień oraz życzeń.  Nagrodzeni zostali uczniowie  wyróżniający się w nauce oraz Ci, którzy podejmowali różne działania na rzecz szkoły.

Pamiątkowe statuetki i dyplomy otrzymali Kamil Szturc  jako najlepszy absolwent, Patryk Piec jako założyciel i prezes Szkolnego Koła Szachowego, Julia Nowak i  Kacper Leński  - za wieloletnią pracę w Samorządzie Uczniowskim oraz Ernest Bogdan za liczne sukcesy i reprezentowane szkoły w turniejach szachowych. Rodzice wyróżnionych absolwentów odebrali z rąk dyrektor Zespołu Szkół Technicznych, pani Katarzyny Kałuży oraz wychowawcy klasy, pana Marka Sikory, listy gratulacyjne.

Za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych wyróżnieni zostali uczniowie Jakub Bury, Bogdan Ernest, Piotr Kawulok, Michał Jojko, Mateusz Macoszek oraz Patryk Piec. Podczas akademii obejrzeliśmy prezentację przygotowaną przez Kamila Szturca z pomocą  wychowawcy klasy, która podsumowywała cztery lata obecności uczniów  4 GT w szkole. Kamil w duecie z  Szymonem Gazurkiem wykonali brawurowo dwa utwory muzyczne. Uroczystość poprowadzili uczniowie Mateusz Skiba oraz Tomasz Skurzok, a za obsługę techniczną imprezy odpowiedzialny był Jan Mrógała. Akademię oraz fotorelację z uroczystości przygotowała Jolanta Myrmus.

(jm)