W ostatni dzień września nie zabrakło w naszej szkole pozytywnych emocji. Dostarczyły ich dwie imprezy – obchody Dnia Chłopaka oraz I Turniej o Puchar  Samorządu Uczniowskiego ZST.

W ramach pierwszego święta Weronika Bijok (2TI)  oraz Julia Nowak(3GT) przygotowały dla naszych chłopców  słodki upominek, a  Karim Ramadan  (3PT) wspólnie z Weroniką  wykonali gazetkę o tematyce wrześniowego święta. Równolegle do obchodów Dnia Chłopaka  na parterze naszej szkoły rozgrywały się  pojedynki  uczestników  pierwszej części Turnieju o Puchar SU, który zorganizował i koordynował Patryk Piec (3GT). Szczegółowe wyniki turnieju opublikowane zostały na stronie szkoły zst.ustron.edu.pl. Panom z okazji ich święta składamy jeszcze raz moc serdecznych życzeń, a uczestnikom turnieju szachowego mówimy do zobaczenia  w lutym.

(jm)