25 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Był to rok wyjątkowy trudny dla nauczycieli, uczniów i rodziców. Osiem miesięcy z dziesięciu przypadających na naukę spędziliśmy przed komputerem, pozbawieni możliwości bezpośredniego kontaktu z koleżankami i kolegami z pracy i ze szkoły. Niemniej jednak wydaje się, że młodzież i dorośli członkowie naszej szkolnej społeczności potrafili się do tej sytuacji dostosować na tyle, by kontynuować naukę i nauczanie. Spotkaliśmy się dzisiaj w całkiem dobrych humorach i odebraliśmy świadectwa. Najlepsze z nich należą do następujących uczniów:


 W technikum:

Kamil Sikora  z kl.I TI,  Kamil Szturc z kl. 2TG obaj nominowani do Stypendium Prezesa Rady Ministrów Worek Andrzej z kl. 2TP i Mateusz Skiba tej samej klasy obaj nominowani do Stypendium Starosty za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.


 W szkole branżowej:

Prochaczek Maciej z kl. 2BP, Karolina Białożyt z 2 BG – nominowani do Stypendium Starosty za wyniki w nauce.

Ponadto promocję z wyróżnieniem otrzymali:

Pilch Joanna z kl. 2 BP

Procner Aleksandra z kl.2 BG

Jaworski Tyberiusz  z kl.2 BG

Wisełka Natan z kl.2 BP

 

ABSOLWENTEM SZKOŁY BRANŻOWEJ, który od pierwszej klasy wypracowuje” świadectwo z paskiem jest

JAKUB CHRAPEK.


Przyznano również wiele nagród za działania i osiągnięcia społeczne, konkursy sportowe, szachowe i inne aktywności oraz stuprocentową frekwencję. Nie sposób ich tu wszystkich wymienić, dlatego zapraszam do obejrzenia naszej galerii.

Na szczególną  uwagę i podziękowania zasługuje Patryk Piec z kl. 2 TG, który jest mózgiem i organizatorem wszystkich imprez szachowych w naszej szkole. Dzięki Niemu, nie tylko zdobywamy nagrody na konkursach zewnętrznych, ale również zachęcamy uczniów do uczenia się tej „królewskiej gry”, która sprzyja rozwojowi intelektualnemu i rozwojowi talentów matematycznych.


 Życzę wszystkim spokojnych, radosnych i bezpiecznych wakacji !