We wrześniu tego roku otrzymaliśmy grant na zakup książek do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dzięki temu biblioteka wzbogaci się o kilkaset nowych pozycji. Dziś otrzymaliśmy pierwszą partię nowości wydawniczych. Jest ich ponad sześćset. Wśród nich znajdują się popularne powieści młodzieżowe o różnorodnej tematyce, poradniki, a także komiksy. Znajdą wśród nich coś dla siebie zarówno miłośnicy fantastyki, jak i tradycyjnych historii miłosnych.

Czekamy na kolejne dostawy , wśród których będzie   popularnonaukowa  literatura z zakresu informatyki, szeroko pojętej mechaniki i różnych  „technicznych” dziedzin naukowych oraz lektury szkolne dla pięcioletniego technikum.