logo na stronę duże

Szanowni Państwo!

Zaplanowane na 27 listopada 2020r. obchody 70 –lecia szkoły nie odbędą się w wyznaczonym terminie. Decyzja ta jest podyktowana obostrzeniami wynikającymi z pandemii. Informuję również, że byli dyrektorzy szkoły oraz działacze Stowarzyszenia Miłośników Kuźni Ustroń, wyszli z inicjatywą, by wśród patronów szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Technicznych w Ustroniu znalazł się również p. Alojzy Waszek jako patron technikum – pierwszy i długoletni dyrektor naszej szkoły. Obszerne uzasadnienie tej zmiany zostało przedstawione Radzie Pedagogicznej ZST i zaakceptowane – uchwała RP 1/2020/2021z dn. 27 sierpnia 2020r. Obecnie trwa procedura wymagana przy tego typu działaniach.

Należności finansowe związane z obchodami  70 - lecia ZST należy wpłacać na rachunek:

Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu

43-450 Ustroń

bank citi handlowy

nr konta: 85 1030 1348 0000 0000 9261 9500

W związku ze zbliżającymi się obchodami 70 – lecia szkoły zwracamy się prośbą do uczniów, rodziców, absolwentów, byłych i obecnych nauczycieli oraz osób w jakikolwiek związanych ze szkołą o dostarczenie fotografii lub materiałów, które mogą zostać wyeksponowane podczas  uroczystości. Mile widziane, będą również wspomnienia, anegdoty lub zabawne sytuacje związane z naszą  szkołą.

ZST w Ustroniu będzie miał swój sztandar! Zamieszczamy jego projekt.

Wstępny termin obchodów 70 lecia ZST w Ustroniu ustalono na 27 listopada 2020 roku.

Plan uroczystości:

1. Msza Święta w kościele katolickim Św. Klemensa